Bramy

uchylne

segmentowe

przemysłowe

przemyslowe rolowane

Bramy przeciwpożarowe

bramy przesuwne przeciwpożarowe

Drzwi

antywłamaniowe

przeciwpożarowe

przemysłowe

Napędy

automatyka

szlabany

Biuro handlowe w Warszawie
02-232 Warszawa
ul. Łopuszańska 38
tel. 022 868-35-20
Tel/fax. 022 868-35-21
Godziny pracy:
od Poniedziałku do Piątku
od 8:00 do 16:00
strona główna promocje o firmie kontakt e-mail

Przemysłowe bramy segmentowe - Na zawsze niezawodne

Szeroki program dla nowoczesnych przedsiębiorstw


Pobierz katalog

Dane montażowe
Bramy w wielu wariantach wykonania i wyposażenia, z optymalnie dobranym systemem napędowym i sterowaniem. Wykonane ze stali, z aluminium lub o konstrukcji kombinowanej stalowo-aluminiowej. Pojedynczościenne i podwójnościenne - izolowane cieplnie, przeszklone na dużej powierzchni, z przeszkleniem częściowym lub całkowicie zamknięte bez przeszklenia.

Od ponad 30 lat najwyższej jakości
Utrzymująca się wysoka jakość wyrobów firmy Hörmann jest wynikiem stałego doskonalenia konstrukcji, starannego doboru materiałów, zastosowania w procesie produkcji najnowocześniejszych maszyn sterowanych komputerowo oraz dokładnej obróbki poszczególnych detali.

 

ALR 40
Eleganckie, reprezentacyjne bramy aluminiowe

Każda brama cieszy oko
Bardzo elegancki efekt daje powierzchnia z aluminium trawionego w kolorze naturalnym (E6/EV1). Istnieje możliwość dostosowania kolorów specjalnych z palety RAL do "wizerunku" firmy. Segmenty bramy wykonane są z zamkniętych profili aluminiowych, ściskanych i eloksalowanych zgodnie z DIN 17611. Element przypodłogowy posiada wypełnienie warstwowe o grub. 16 mm z pianki poliuretanowej (w 100% bez freonu) oraz warstwę wierzchnią z blachy alumanganowej, tłoczonej w strukturze stucco. Pozostałe elementy bramy składają się z podwójnych szyb z tworzywa sztucznego, o grub. 16 mm.

Pomimo swej lekkości bardzo stabilna i odporna na warunki atmosferyczne
Bardzo wąskie profile mają największą stabilność dzięki wysokości, która wynosi 120 mm. Jest to bardzo ważne dla zapewnienia niezawodnego i długotrwałego działania bramy. Dodatkową cechą jest jakość powierzchni odpornej na działanie warunków atmosferycznych. Przecież bramy powinny nie tylko dobrze wyglądać, ale też wytrzymać długotrwałą eksploatację.

W firmie Hörmann bez sztukowania!
Każda płyta bramy jest na całej swej wysokości równomiernie podzielona. Listwy przyszybowe są oczywiście wykonane ze ściskanych profili aluminiowych wysokiej jakości, a nie z tworzywa sztucznego.

SPU 40 42 mm
Ocieplana brama stalowa - najlepsza izolacja cieplna

Dobry wybór do hal ogrzewanych
W bramach SPU 40 grubość płyty na całej powierzchni wynosi 42 mm. Stabilny rdzeń izolacyjny składa się z utwardzonej pianki poliuretanowej w 100% bez freonu, która zapewnia dobre właściwości termoizolacyjne bramy.

Perfekcyjnie chroniona płyta bramy
Materiał ocynkowany ogniowo i trwała warstwa gruntująca na bazie poliestru optymalnie ochronią płytę przed wpływem czynników atmosferycznych. Dodatkowe przetłoczenia w strukturze stucco czynią płytę bramy bardziej odporną niż gładka powierzchnia.

Powierzchnia zewnętrzna: od wewnątrz i zewnątrz biało-szara (na bazie RAL 9002). Kolory z palety RAL do wyboru.

NOWOŚĆ:
Drzwi przejściowe bez progu

Drzwi przejściowe bez progu
Przy ruchu pieszych ciągłe otwieranie bramy nie musi być koniecznością, praktycznym rozwiązaniem są drzwi przejściowe. Nowe drzwi przejściowe Hörmann bez progu zmniejszają ryzyko potknięcia oraz ułatwiają przejechanie. Przy bramach z napędem elektrycznym fotokomórka wyprzedzająca VL 2 z dwoma optosensorami zapewnia bezdotykową automatyczną zmianę kierunku ruchu bramy przy napotkaniu przeszkody. Mikrowyłącznik drzwi przejściowych gwarantuje, że automatyczne otwieranie jest możliwe tylko przy zamkniętych drzwiach. Z uwagi na względy statyczne wszystkie takie bramy mają w ramach aluminiowych szczeblinę o szer. 91 mm. W zależności od obowiązujących przepisów bramy z drzwiami przejściowymi bez progu mogą w pewnych sytuacjach spełniać wymagania drzwi ewakuacyjnych.
W dalszym ciągu oferujemy bramy z drzwiami przejściowymi z progiem.

Bramy segmentowe z drzwiami przejściowymi bez progu
Drzwi przejściowe bez progu
Teraz płaski próg ze stali szlachetnej, na środku o wys. 10 mm, a skrajnie o wys. 5 mm.
Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem.
Od zewnątrz i wewnątrz - standard przy ramie drzwiowej.
Listwa zawiasowa, zintegrowana z ramą drzwiową.
Drzwi przejściowe w bramie standardowo wyposażone w samozamykacz.

Brama ALR z kratką rozciąganą zapewniająca wentylację, np. w garażach podziemnych

Bramy wielkogabarytowe - wielkość nie stanowi barier

Bramy przemysłowe wyposażamy w niezawodne napędy.

Dzięki unikalnym rozwiązaniom potrzeba naprawdę niewiele miejsca po boku aby bramę przemysłowa wyposażyć w napęd

Cennik bram przemysłowych na zapytanie.