Bramy

uchylne

segmentowe

przemysłowe

przemyslowe rolowane

Bramy przeciwpożarowe

bramy przesuwne przeciwpożarowe

Drzwi

antywłamaniowe

przeciwpożarowe

przemysłowe

Napędy

automatyka

szlabany

Biuro handlowe w Warszawie
02-232 Warszawa
ul. Łopuszańska 38
tel. 022 868-35-20
Tel/fax. 022 868-35-21
Godziny pracy:
od Poniedziałku do Piątku
od 8:00 do 16:00
strona główna promocje o firmie kontakt e-mail

Bramy rolowane


Pobierz katalog

Dane montażowe
Bramy rolowane i kraty rolowane Hörmann
W wielu wypadkach to jedynie słuszna decyzja. Do dużych otworów w halach dostarczamy bramy rolowane o wymiarach do 11,75 m szerokości i do 9 m wysokości; bramy na specjalne zamówienie mogą być jeszcze wyższe.

Idealne do ramp: w ciasnych pomieszczeniach, gdzie manewry samochodem są znacznie utrudnione, polecamy wytrzymałe bramy, których sprawności działania nie zakłóci nawet lekkie zderzenie z pojazdem.

Również jako zewnętrzna brama rolowana: jeśli brak wystarczającego miejsca uniemożliwia wewnętrzne mocowanie bramy lub konieczne jest spełnienie wymogów przepisów o ochronie przed eksplozją.
To, co zwykle stanowi rozwiązanie specjalne, u Hörmanna od dawna jest standardem. Na przykład: rozwierny element boczny także z drzwiami w bramie, pole stałe, ukośny profil wykończeniowy, drzwi boczne itp..
Bramy i kraty rolowane oszczędzają miejsce
Bramy i kraty rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem: tworzą ścisły zwój za nadprożem. Dzięki temu z boków i pod stropem nie marnuje się cenna powierzchnia użytkowa hali. Całkowicie można wykorzystać suwnice, a wózki widłowe wysokiego ładowania mogą manewrować bez przeszkód. Również dla wysokich podnośników nie istnieje ryzyko kolizji.

Kraty rolowane z jakością firmy Hörmann
Produkcja krat rolowanych Hörmann odbywa się według tak samo wysokich standardów jakości jak przemysłowych bram rolowanych. Materiał, obróbka i wyposażenie zapewniają dużą funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dlatego w kratach rolowanych firmy Hörmann napęd nasadowy i system rolowania ZAK® stanowią wyposażenie standardowe. Kraty rolowane stosuje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest dobra wymiana powietrza, niczym nie zakłócony kontakt wzrokowy i ochrona antywłamaniowa. Na przykład w garażach podziemnych, parkingach piętrowych, galeriach handlowych i wentylowanych magazynach.

Wysoki standard bezpieczeństwa
Kraty rolowane Hörmann są standardowo wyposażone w antywłamaniowe zabezpieczenie przed podważeniem. W przypadku automatycznej pracy bramy zabezpieczenie przed pociągnięciem i zabezpieczenie krawędzi zamykających chroni przed skaleczeniami i uszkodzeniem bramy. Najwięcej bezpieczeństwa zapewnia brama wyposażona w fotokomórkę kontrolującą drogę przejazdu.

Kraty rolowane Hörmann są dostępne w czterech wariantach wykonania: ze stali, stali szlachetnej i aluminium.

Zakres wymiarów

HG-A
aluminium
HG-V
aluminium wzmocnione
szerokość:
maks. 8.000 mm
wysokość:
maks. 8000 mm
szerokość:
maks. 11.750 mm
wysokość:
maks. 8.000 mm
HG-S
stal ocynkowana
HG-E
stal szlachetna
szerokość:
maks. 8.750 mm
wysokość:
maks. 8000 mm
szerokość:
maks. 8.750 mm
wysokość:
maks. 8000 mm

Cennik na zapytanie.